NARUTOGIKI

Forum dla wszystkich fanów Naruto i nie tylko


#1 2008-12-22 16:36:58

Gaara890

Academy Student

1992676
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 44
Punktów :   -1 

Naruto Chunin Showdown

http://www.cartoonnetwork.com/games/nar … index.html      Link do gry

Sterowanie:Strzałki w lewo i prawo-poruszanie kostkami       strzałka w dół-szybsze spadanie kostek    X i Z-zamiana miejsc kostek


Nigdy mi się nie zdarzyło spotkać tak dla niektórych nudną,ale dla mnie ciekawą grę.To zwykłe klocki z dodatkiem kilku fajnych rzeczy.Na początku wybierasz lvl między:Easy,medium i hard.Potem wybierasz postać(właściwie to postać zależy tylko od tego jaki będziesz miał obrazeczek.Potem komputer ci wybiera przeciwnika i grasz.Sekretnym przeciwnikiem jest Gaara.Z sekretnym przeciwnikiem możesz grać tylko po stoczeniu kilku walk.Teraz wam opowiem co możecie zrzucać po za kosteczkami.Są shurikeny.Każdy shuriken zależy od tegojaki ma kolor.Jeśli ma zielony najlepiej żeby wylądował na zielonym.Ale uwaga!Shurikeny w tej grze stworzono po te żeby jak były ustawione zielone obok siebie i jakby shuriken trafił to żeby wszystkie zielone klocki obok siebie odpadły.Sa jeszcze czarne klocki z napisem 3.Zależy od tego jaki kolor ma liczba.Jak np.zielony to oznacza że po 3 spadnięciach 2 klocków czarny przemieni się w zielony klocek.I na koniec najrzadziej spotylany klocek czyli Rasengan!Klocek Rasengan robi tak że niezależnie czy będą np.zielone obok siebie czy nie,jak je trafisz Rasenganem wszystkie zielone z twojego pola zostaną zniszczone.To tyle na temat gry.życzę powodzenia i pozdrawiam!!!


Poprosiłbym za ten wszyczerpujący tekst plusika.


Jak pomogłem daj +

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zmierzch-wampir.pun.pl www.pijemydowykladow.pun.pl www.funot.pun.pl www.mu-online.pun.pl www.forumzarzadzanie.pun.pl