NARUTOGIKI

Forum dla wszystkich fanów Naruto i nie tylko


#1 2008-12-23 12:13:41

Gaara890

Academy Student

1992676
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 44
Punktów :   -1 

Uchiha

Klan Uchiha jest najpotężniejszym klanem w Konoha.Ich zdolność to sharingan.Głównymi reprezentanami klanu Uchiha jest Sasuke Uchiha i Itachi Uchiha.Sasuke miał najpierw za nauczyciela Hatake Kakashi.Kakashi nauczył go techniki związanej z sharinganem-chidori.Jak?Otóż krążą plotki że Kakashi zabił członka klanu Uchiha,wyrwał mu oko,wyrwał sobie i wsadził w miejsce swojego oka oko członka klanu Uchiha.Ale ja tylko tak słyszałem.Teraz jest sławny,a ludzie go nazywają:"Ninja który skopiował ponad tysiąc technik".Jedinym marzeniem Sasuke jest zabicie Itachiego.Dlaczego??Poniewał kiedy był mały Itachi zabił wszystkich członków klanu Uchiha pozostawiając tylko Sasuke.Potem Itachi dołączył do Akatsuki.Sharingan Sasuke może być silniejsze tylko jak zabije swojego najlepszego przyjaciela czyli Naruto Uzumaki.Jednak miał z tym problemy ponieważ kyuubi stał mu na drodze.Jak??A tak że kyuubi bronił Naruto i rany Naruto goją się szybciej,a on jest silniejszy.Sasuke wstąpił w ścieżkę zła do Orochimaru ponieważ zauważył jaką moc daje mu przeklęta pieczęć dlatego poszedł po więcej.Jednal celem Orochimaru nie jest aby Sasuke stał się silniejszy tylko chce mieć jego ciało.A dlaczego nie ciało Itachiego??Ponieważ Itachi jest już za silny i Orochimaru nie poradziłby sobie z Itachim.Jest też tak zwane Mangekyou Sharingan.To specjalne sharingan które używa Itachi.I w shippuudenie użył w jednej misji Mangekyou Sharingan.Jeszcze powiem że podstawową techniką klanu Uchiha jest kula ognia.To tyle.Do zobaczenia!!


Jak pomogłem daj +

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mu-online.pun.pl www.pijemydowykladow.pun.pl www.zmierzch-wampir.pun.pl www.funot.pun.pl www.rootband.pun.pl