NARUTOGIKI

Forum dla wszystkich fanów Naruto i nie tylko


#1 2009-10-04 21:29:30

saseek

Przybysz

10814290
Call me!
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Sasuke Uchiha " Zdanie Autora "

Podczas pracy nad mangą, Masashi Kishimoto nie miał zamiaru stworzyć postaci Sasuke. Po rozmowach z wydawcą o przyszłości serii zdecydował się stworzyć rywala dla głównego bohatera. Kogoś, kto byłby całkowitym przeciwieństwem Naruto. Kishimoto przeglądał mnóstwo mang i czasopism szukając pomysłu na określenie wzajemnych relacji Sasuke i Naruto - rywalizacji, która później zmieniła się w przyjaźń. Autor zawsze uważał, żeby Sasuke nigdy nie ukazywał zbyt wielu emocji. Z energicznym i ciamajdowatym Naruto oraz cichym, mrocznym Sasuke mangaka stwierdził, że udało mu się stworzyć rywali idealnych.

Projekt Sasuke sprawił Kishimoto wiele problemów. Młody Uchiha był dla autora wielkim wyzwaniem. Za każdym razem wyglądał zbyt dojrzale jak na dwunastolatka. Najwięcej czasu mangaka poświęcił jego oczom, ale gdy już udało mu się narysować Sasuke wedle jego oczekiwań, kolejnym kłopotem był jego ubiór. Pierwszym pomysłem było dodanie wielu ozdób, jako że Kishimoto bardzo lubił rysować postacie obwieszone naszyjnikami i tasiemkami. W końcu jednak zrezygnował z większości akcesoriów wzorując się na stroju Naruto.

Sasuke pozostaje dla Kishimoto najtrudniejszym do narysowania bohaterem. W czasie pracy nad projektem pojawiały się niezliczone błędy i poprawki, najczęściej związane ze zbyt dojrzałym wyglądem chłopca. Włosy Sasuke, początkowo krótkie, by zaoszczędzić czas mangaki, stopniowo stawały się dłuższe. Uchiha otrzymał nowy strój podczas egzaminu na chūnina, wraz z ulubionymi przez autora bandażami i tasiemkami na rękach i nogach. Jednak ze względu na to, że rysowanie Sasuke w nowym stroju było zbyt czasochłonne, w kolejnych tomach Kishimoto powrócił do rysowania go w niebieskiej koszulce. Gdy autor jest pytany o ulubionego bohatera, zawsze wymienia Sasuke. Pytany dlaczego odpowiada, że chłopiec kosztował go najwięcej wysiłku i nieprzespanych nocy, więc trudno by mu było go nie polubić.
http://i46.photobucket.com/albums/f112/flamindra/masashi20kishimoto.jpg
Masashi Kishimoto


http://images45.fotosik.pl/22/76d275bd4ae7c9b5.jpg
Ty Mówisz Życie, ja Mówię śmierć...
Ty Mówisz " Jestem Najlepszy/a", ja mówię " Tak... masz racje...".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zmierzch-wampir.pun.pl www.forumzarzadzanie.pun.pl www.rootband.pun.pl www.funot.pun.pl www.pijemydowykladow.pun.pl