NARUTOGIKI

Forum dla wszystkich fanów Naruto i nie tylko

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-12-22 19:38:54

Gaara890

Academy Student

1992676
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 44
Punktów :   -1 

Hubi

Hubi to organizacja stworzona przez Sasuke Uchiha.Jej głównym celem jest zlikwidowanie Akatsuki,a najbardziej Uchihe Itachiego.Należy do niej Sasuke i trójka najlepszych ludzi Orochimaru.Opowiem wam historie jak to się zaczęło.Było to tak że minęły już trzy lata i Sasuke stał się silniejszy od Orochimaru.Orochimaru już chciał zabrać sobie ciało Sasuke ale siła Sasuke była silniejsza i Sasuke zabił Orochimaru.Wtedy stworzył organizacje o nazwie Hubi.Hubi znaczy wąż.To tyle co wiem na temat Hubi.Do zobaczenia!


Jak pomogłem daj +

Offline

 

#2 2009-10-04 21:15:13

saseek

Przybysz

10814290
Call me!
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Re: Hubi

Organizacja nazywa się Hebi.
Sasuke Założył ją po to aby Zabic Itachiego a,
po tym, jak to zrobi wynagrodzi wszytkich członków czyli :
Karin - Ekscentryczna i totalnie zakochana w Sasuke dziewczyna. Przy Juugo i Suigetsu zgrywa twardzielke, ale jak tylko jest sam, na sam z Sasuke... Koniec ! ;D zaczyna sie rumienić sciąga okulary i podrywa młodego Uchihe

Juugo - Jednocześnie Spokojny i Morderczy mężczyzna. Ma  " Ataki " Furi przez które musi zabijać. Najpierw tylko Kimmimaro potrafił zapanować nad tymi atakami, ale teraz po jego śmierci robi to także Sasuke.

Suigetsu - Leniwy i uśmiechnięty chłopak. Kocha pic wode i ciągle robi sobie przerwy. Jego Celem jest zebranie wszystkich siedmiu mieczy " Jakiś tam " xD.

Mam nadzieje ze pomoglem ;D


http://images45.fotosik.pl/22/76d275bd4ae7c9b5.jpg
Ty Mówisz Życie, ja Mówię śmierć...
Ty Mówisz " Jestem Najlepszy/a", ja mówię " Tak... masz racje...".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.100procentpunx.pun.pl www.bestwin.pun.pl www.minecraftworld.pun.pl www.gorzowbgir.pun.pl www.ligaf12007.pun.pl